Úvodní stránka » Produkty a služby » Podlahové vytápění

Nízkoteplotní topné systémy - podlahové vytápění, stropní vytápění

Buďte chytří a pořiďte si topení na celý život! Záruční doba až 5let!

Provádíme montáž podlahového vytápění, jsme certifikovaným partnerem společnosti V-system, dodáváme a provádíme montáž topných kabelů, topných rohoží, podlahových folií a stropních folií společnosti Fenix.

 

osvědčení v-system

 

Podlahové vytápění

Komfortní bydlení v rodinných domech podporují technologie s použitím topných kabelů nebo topných folií. Elektrické podlahové vytápění v nízkoenergetických domech je z pohledu pořizovacích nákladů a provozu jedno z nejekonomičtějších řešení, které je na trhu. Regulace v každé místnosti a přímotopná sazba na veškerou spotřebu stojí za úvahu.

Podlahová folie  vytápěná plovoucí podlaha
 Topný kabel  Topný kabel

 

 

Vyhřívání venkovních ploch a ochrana potrubí

Automatická údržba venkovních ploch (řešení proti tvorbě náledí na dlažbě) a zabezpečení funkce a průchodnosti jinak zamrzajících okapů a svodů patří v současných klimatických poměrech ke standardu kvalitního bydlení. Zabezpečení přívodu pitné vody, nádrží, vrtů a rozvodů nevytápěných prostorech je způsob, jak mít přístup k vodě po celý rok bez omezení.

Venkovní vytápění  Venkovní vytápění vjezdu
 Venkovní vytápění chodníku  vytápění okapu

 

 

Stropní vytápění

Stropní vytápění pomocí nízkoteplotních folií pod sádrokartonovými deskami je ideální do novostaveb, případně do rekonstruovaných objektů. Jedná se o velkoplošné sálavé vytápění, sádrokartonové desky se chovají jako velkoplošné infrapanely, velkou výhodou je rovnoměrnost sálání. Teplota povrchu sádrokartonové desky je velmi nízká cca 25 - 35°C a plocha je mnohem větší v porovnání s infrapanely. Díky tomu dochází k velmi rovnoměrnému a příjemnému prohřátí celého prostoru vytápěné místnosti. 

stropní folie  stropní folie
 stropní folie  stropní folie pod sádrokarton

NOVINKY

31.1.2011
Rychlé uložení kontaktu do telefonu

QR kód

4.11.2011
Individual Room Control

Dopřejte si komfort a uspořte elektrickou energii

22.9.2016
www.sos365.cz

sos365.cz

Napište recenzi a pomůžete

tím zvýšit úroveň

sociálních služeb v ČR!

archív

Kontakt

Joto CZ s.r.o.
+420 773 88 66 56
29113075
DIČ CZ29113075
jotocz

Oblíbené odkazy