Úvodní stránka » Produkty a služby » Venkovní topení

Vytápění teras, tribun a jiných venkovních prostor

Zvyšte svoje tržby a náskok před konkurencí!

Pro venkovní vytápění je nejvýhodnější a nejefektivnější použít krátkovlnné tepelné zářiče. Vzhledem k velmi vysoké teplotě topného elementu dochází k přeměně energie na sálavé teplo téměř v 90%!

Žádný jiný zdroj tepla nemá tak vysokou sálavou účinnost.

Této vlastnosti krátkovlnných tepelných zářičů se beze zbytku využívá v gastronomii pro vytápění teras a venkovních restaurací, kdy je možné zpříjemnit a prodloužit hostům pobyt v těchto prostorách, za současného zvýšení tržeb!

Velkou výhodou je velmi rychlý náběh tepelných zářičů - po zapnutí za 2s téměř 100% výkon, kdy není nutné prostor předtápět, stačí topit pouze v přítomnosti hostů! Tato výhoda přináší významné úspory energie potřebné pro vytápění a je významnou výhodu proti konkurenčním výrobkům.

Nezanedbatelnou výhodou našich produktů je jejich promyšlená kompaktní konstrukce, která přispívá k mimořádně dlouhé životnosti i v nejtěžších podmínkách a vysoký stupeň bezpečnosti. Proti přenosným plynovým zářičům je velkou výhodou levnější provoz, odpadá manipulace s těžkými lahvemi a nebezpečí vznikající při výměně lahve.

V naší nabídce máme široký sortiment infrazářičů vhodných pro profesionální aplikace.

Např.: Pro gastronomii profesionální tepelný zářič za zvýhodněnou cenu! TERM TOWER PALMS RTT800V určený pro použití ve venkovním prostředí - Vytápěná plocha až 50m2 Výkon 8kW, cena provozu za 1 hodinu cca 35Kč


TERM TOWER PALMS RTT800V

 

 

Příklady použití:

vytápění venkovní restaurace

venkovní vytápění

Vytápění VIP tribuny


NOVINKY

31.1.2011
Rychlé uložení kontaktu do telefonu

QR kód

4.11.2011
Individual Room Control

Dopřejte si komfort a uspořte elektrickou energii

22.9.2016
www.sos365.cz

sos365.cz

Napište recenzi a pomůžete

tím zvýšit úroveň

sociálních služeb v ČR!

archív

Kontakt

Joto CZ s.r.o.
+420 773 88 66 56
29113075
DIČ CZ29113075
jotocz

Oblíbené odkazy